Програми Для роботи з мапами Робота з TYP файлом

МЕНЮ

Робота з TYP файлом Друкувати Електронна адреса

На навігаторах Garmin (окрім чорнобілих моделей) є можливість налаштовувати або змінити зовнішній вигляд об'єктів що відображаються на мапі.

Реалізується це за допомогою файлу типів, який містить інформацію про присвоєня стандартним типам і тим типам які підтримуються пристроями Garmin інших образів.

Це дає можливість значно підвищити сприйнятя мапи, зробити її більш читабельною.

Вигляд мапи при використанні файлу типів

Без .typ на ПК (GPSMapEdit)

З .typ на ПК (MapSource)

Без .typ на GPS

З .typ на GPS

Більшість сучасних мап, як правило, вже містять відповідні файли, які допомогають відтворити задуми розробників, проте на теренах інтернету ще можна знайти багато різних варінтів, де відображення об'єктів не влаштує вас по тих чи інших параметрах.

Файлик з типами відображення можна створити самому, а можна пристосувати й уже поширені в мережі інтернету варіанти.

Завантажувати .typ файл необхідно разом з файлами мап. В більшості випадків .typ файл розробляються безпосередньо до певної мапи. Але є й універсальні (J-Typ-Garmin-v20), який містить інформацію тільки про відповдні типи.

Завантажити в пристрій можна програмами:

SendMap

Завантаженя typ-файлів підтримує тільки Sendmap20 revision 3.3 і більш пізні версії. Sendmap20 revision 3.5 дозволяє завантажувати декілька typ-файлів одночасно. Typ-файли завантажуються разом зі списком мап.

Завантаження мап

Typ-файл буде задіяний в пристрої тільки для тих мап, які мають однаковий з ним "регіон" (поле "Region name" ).

Для прикладу:
Необхідно завантажити в пристрій мапи sample1.img і sample2.img, і файл typ1.typ для роботи з ними, і sample3.img з typ2.typ.

  • відкриваємо програму SendMap
  • в полі "Region name" міняємо назву регіону і завантажуємо sample1.img, sample2.img, typ1.typ нажавши кнопку "Add maps"
  • міняємо назву регіону і завантажуємо sample3.img, typ3.typ
  • Upload maps to GPS


MapSource

Для завантаження мап в пристрій потрібно їх спочатку доєднати до MapSource. Про те як це зробити написано у статті: Приєднання мап до Mapsource. Після цього просто вибрати потрібну мапу і завантажити. Мапа завантажиться разом з файлом .typ.

 
  TOP.TOPUA.NET   -