Програми Для роботи з GPS Заміна програмного забезпечення навігатора Garmin або як кажуть поміж людей "прошивка"

МЕНЮ

Заміна програмного забезпечення навігатора Garmin або як кажуть поміж людей "прошивка" Друкувати Електронна адреса

Навігатори прошивають якщо є необхідність оновити версію програмного забезпечення, додати корисні функції які стали можливими при модифікації програмного забезпечення і не були передбачені виробником або у випадку виходу із ладу програмного забезпечення приладу.

Тут мова піде, про модифікацію прошивки навігаторів Garmin і зняття обмеження на роботу тільки із платним сервісом BirdsEye. Це відкриває практично необмежені можливості по використання растрових мап на навігаторах Garmin (мова про мапи у форматі JNX).

Оновлення програмного забезпечення навігатора

Важливо! Оновлення програмного забезпечення навігатора надзвичайно небезпечна процедура, яка може завдати шкоди вашому навігатору, а ж до втрати його працездатності. Тому, перед тим як зважитись на цей крок впевніться, що воно вам необхідно.  

З допомогою програми WebUpdater

Виробник пропонує найбезпечніший варіант оновлення прошивки на новішу версію із допомогою програми WebUpdater (dowload). Програма сама викачає необхідну версію програмного забезпечення для навігатора і прошиє пристрій на новішу версію.

Важливо! Не всі версії навігаторів локалізовані (українізовані, русифіковані) виробником (в основному це версії, які були вироблені раніше), тому маєте можливість втратити локалізацію. А ще переконайтесь в тому, що батарейки/акумулятори які використовуються повністю зарядженні.

 1. Ймовірно, що драйвери у вас уже встановлені (встановили разом із мапами або іншим програмним забезпеченням Garmin), але все ж варто скачати і встановити новішу версію. (dowload).
 2. Приєднайте пристрій до ПК за допомогою кабелю. Переконайтесь у стабільному підключенні до інтернету.
 3. Запустіть програму WebUpdater. І слідуйте усім підказкам, які будуть супроводжувати процес оновлення програмного забезпечення навігатора.
 4. Після завершення копіювання, відключіть навігатор і ввімкніть. Розпочнеться процес встановлення програмного завантаження навігатора, про що буде поінформовано на дисплеї пристрою. Під час встановлення дисплей буде моргати.

Прошивка навігатора модифікованої прошивкою

Якщо є потреба прошити навігатор модифікованим програмним забезпеченням (додано кириличні шрифти і локалізовано інтерфейс, додано додаткові можливості, зняті різноманітні обмеження) то порядок дій описаний нижче.

Крок 1.  Вибір прошивки.

Важливо! Прошивка для кожної серії, ба навіть моделей одного модельного ряду можуть відрізнятись між собою. Прошивання навігатора не правильно вибраною прошивкою грозить повною і безповоротною втратою  його працездатності! Уважно прочитайте наступну частину статті!

Основним показником, який визначає відповідність прошивки його навігаційному пристрою є ідентифікатор, так званий – HWID. Дізнатися HWID навігатора можна за допомогою програми g7towin (сторінка програми). Для цього налаштуйте тип підключення навігатора до ПК у меню (File – Configuration) і перейшовши до закладки GPS – Get GPS ID отримаєте значення HWID вашого навігатора. Такий же HWID вказується у назві прошивки. У файлах прошивок із мого сайту ця інформація вказана у назві архіва HID_1113,  а також відображена у назві файла прошивки із розширенням .RGN – перші чотири значення назви 111301000302.rgn.

Отже, ви впевнені, що файл прошивки відповідає навігатору, який ви прошиваєте, то переходимо далі.

Крок 2. Прошивка навігатора.

Прошивку навігатора в залежності від наявної у вас прошивки та моделі навігатора можна здійснити кількома шляхами.

За допомогою програми WebUpdater.

Про цю програму вже було сказано вище, процедура описана далі дещо відрізняється. Використання цієї програми може вберегти вас у випадку, якщо ви неправильно вибрали версію прошивки для навігатора, тоді програма не дасть прошити пристрій.

 1. Із розпакованого архіву з прошивкою, файл GUPDATE.GCD в провіднику Windows перетягуєте мишкою на іконку програми WebUpdater, яка по замовчуванню знаходиться за адресою: "C:\Program Files\Garmin\WebUpdater\WebUpdater.exe"
 2. Після запуску програми слідуєте інструкціям (див. вище)
 3. Від'єднайте пристрій від ПК, ввімкніть та дочекайтесь завершення оновлення програмного забезпечення на пристрої.

За допомогою програми Updater

Важливо! Необхідно забезпечити безпребійне з'єднання між ПК і навігатором. В разі розриву з'єднання пристрій може втратити працездатність.

Програма Updater.exe знаходиться в архівах із прошивкою, які можна завантажити із нашого сайту.  Програма Updaterвикористовує файл прошивки у форматі .RGN.

Деякі рекомендації, перед тим як приступити до роботи. Навігатори старших серій (eTrex (окрім нових 20/30),  GPSMAP 60 Cx/CSx та інші) краще прошивати на ПК під операційною системою Windows XP.

 1. Приєднайте пристрій до ПК
 2. Запустіть програму Updater.exe і дочекайтесь ідентифікації програмою навігатора. Виберіть тип підключення і натисніть "OK".  У нових версій навігаторів для ідентифікації необхідно пристрій перевести в режим під'єднання до ПК Garmin Spanner (Налаштування – Система – Інтерфейс - Garmin Spanner) або в режим "Pre-Boot Mode".

За допомогою прошивки GUPDATE.GCD

Фай прошивки GUPDATE.GCD це по своїй суті уже "напівфабрикат", який потрібно тільки скопіювати у пристрій і після цього його ввімкнути.

 1. Підключити навігатор до ПК в якості змінного накопичувача.
 2. Перенести файл GUPDATE.GCD в папку Garmin на пристрої або в аналогічно створену на картці пам'яті
 3. Від'єднайте пристрій від ПК і ввімкніть його. Процес встановлення нової версії програмного забезпечення розпочнеться, якщо версія нової прошивки новіша за ту, що вже встановлена на пристрої.

 

Коментарі  

 
0 #7 DakotaJuicy 19.11.2018 18:22
Hello. I see that you don't update your page too often.
I know that writing content is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing content (from
article directories or other blogs from your niche)? And it does it very well.
The new articles are high quality and pass the
copyscape test. Search in google and try: miftolo's tools
Цитувати
 
 
0 #6 BestWendi 06.11.2018 10:50
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic,
you can earn additional bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of
website (they approve all websites), for more details
simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Цитувати
 
 
0 #5 BestBilly 04.11.2018 10:39
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for
any type of website (they approve all websites), for more info simply search
in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Цитувати
 
 
0 #4 profile4453 01.11.2018 10:09
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

https://www.formacao-formadores.com/images/photos/6740/359/8572dcfe7b6866448adb92b7.jpg
Цитувати
 
 
0 #3 foldeknive danmark 24.07.2018 21:37
I just couⅼd not leave your site prioг to suggesting thɑt I really loved the usual info a peгson prօvide
for youhr guests? Is gonnа be back οften to invеstigate cross-check new posts

Check out my weblog ... foldeknive danmark
Цитувати
 
 
0 #2 Jamey 08.06.2018 17:24
These are simply a few of the Fisherprice child activities
your kiddies will certainly enjoy.
Цитувати
 
 
+1 #1 Костянтин 15.08.2015 10:13
доброго вам дня я вибачаюся за питання я скинув нові обновлення на навігатор garmir і в мене пропала українська та російська мова як мені її добавити?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 TOP.TOPUA.NET  -