Програми Для роботи з GPS MapSource

МЕНЮ

$270.00MapSource Друкувати Електронна адреса

MapSource програмне забезпечення Garmin яке дає можливість оглядати мапи, проводити пошук, планувати маршрути, використовувати шляхові точки і оглядати треки, завантажувати або вивантажувати цю інформацію в GPS пристрій. Використання цієї програми є практично обов'язковим для всіх власників GPS пристроїв Garmin. Раніше цей програмних продукт постачався разом з пристроєм. Зараз виробник не комплектує навігатори диском із цим ПЗ. В більшості випадків воно встановлюється разом із придбаними мапами, оскільки є для них оболонкою, яка забезпечує можливість їх розблокування та завантаження в пристрій.

 

ОС: Windpws XP/Vista/7
Інтерфейс: Multi language
Дом. сторінка: http://www.garmin.com/

 


Найсвіжішу версію програми можна завантажити на сайті MapSource. Програма не завжди коректно працює із новими навігаторами Garmin. Приміром можна завантажити/вивантажити точки, а трек ні. В такому випадку підійде програма BaseCamp. В основному MapSource використовується як менеджер мап (для завантаження мап на навігатор), а також їх перегляду на ПК.

Мовний інтерфейс вибирається автоматично під час встановлення програми і залежить від локалзації встановленої операційної системи.

Взагалі інтерфейс інтуєтивно зрозумілий і ніяких труднщів не повинен спричиняти. Тому зупинюсь на основних маніпуляціях для яких найчастіше використовують програму.

MapSource

 

"Пач" для MapSource

Для коректної роботи нових версії програми їх потрібно пропатчити. І тільки після цього MapSource нормально працюватиме із мапами FID яких більше 2200. Звичайно вам не потрібно про хвилюватися, ящо ви придбали мапу офіційно. В іншому випадку завантажуйте і підміняйте оригінальні файли програми наступними.

MapSource 6.16.3 dowload

 

Розблокування мап

Деякі продукти MapSource повинні бути "розблоковані" перед тим як з'явиться можливість використовувати мапу повноцінно. Для цього необхідно 25-значний код розблокування який розблоковує всі асоційовані продукти MapSource або 8-значний купон який розблоковує окремі регіони.

Провідник розблокуванна (UnlockWizard) запускається автоматично по завершенню процесу інсталяції. Слідуйте всім вказівкам на дисплеї, введіть код розблокування і зареєструйти ваш MapSource продук (звичайно якщо код ви отримали цей код офіційно, інакше в реєстрації сенсу немає :) ).

Якщо немає можливості розблокувати мапи під час інсталяції або необхідно розблокувати мапи для другого пристрою то запустіть UnlockWizard. Для цього виберіть Unlock Maps з меню Utilities або натисніть  Ctrl+U.

Викачування маршрутні точки, маршрути і треки з Garmin GPS пристрою

Під'єднайте ваш GPS пристрій до комп'ютера. Після цього виберіть Receive From Device (Отримати з пристрою) з меню Transfer (Передача).

Завантаження мап до GPS навігатора

Створіть набір мап для завантаження в пристрій з допомогою Map Tool map tool клікаючи на регіонах мапи. Тоді приєднайте ваш GPS до комп'ютера і виберіть Send To Device (Відіслати на пристрій) з меню Transfer (Передача).

Дані можуть бути передані різними методами:

  • У внутрішню пам'ять пристрою Garmin GPS, який приймає всі типи даних: мапи, шляхові точки, маршрути і треки. Ви можете передавати дані через Послідовний або USB порт.
  • На картку пам'яті в Garmin GPS пристрої через послідовний або USB порт. Картки пам'яті приймають всі типи даних, але тільки деякі Garmin GPS пристрої підтримують всі типи даних.
  • Не не-Garmin картку пам'яті в картрідері приєднану до комп'ютера. В залежності від того який тип карт ваш Garmin GPS пристрій підтримує, доступні типи карт Compact Flash(CF) або Secure Digital (SD). Можуть бути передані тільки мапи.

Зміна детальності відображення мап

Виберіть детальність відображуваної мапи з випадаючого меню Map Detail (Деталізація мап). Також можна змінити налаштування детальності відображеня мапи в маню View (Відображення) вибравши Map Detail (Деталізація мап).

Пошук адрес, перехресть, або об'єктів на мапі

Натисніть кнопку Find Places Find Places, виберіть тип об'єктів який бажаєте знайти у вікні Find Places. Тоді введіть нелбхідну інформацію.

Збереження шляхових точок, маршрутів або треків як файлів на PC

Виберіть Save або Save As з меню File, введіть ім'я файлу, виберіть розміщення на комп'ютері для збереження файлу MapSource, і натисніть Save.

 
  TOP.TOPUA.NET   -