Програми Для роботи з GPS G7ToWin

МЕНЮ

G7ToWin Друкувати Електронна адреса

G7ToWin програма яка дає можливість вивантажувати та завантажувати інформацію з Garmin, Lowrance/Eagle і Maggelan GPS приймачів.

Дає можливість завантажувати та вивантажувати маршрути, шляхові точки, події та треки. Для нових моделей GPS навігаторів доступною є можливість прінт-скріну дисплею з подальшим збереженням до Windows Bitmap (.bmp) файлу.

Програма працює з пристроями підєднаними як через послідовний порт (COM) так і через USB.

Можливості програми:

 • вивантаження/завантаження даних (маршрутні точки, маршрути, трекм) з пристрою;
 • конвертація отримуваних з GPS пристрою даних в найбільш поширені формати (.g7t, .gdb (MapSource), .gpx, .xml, .wpt (OziExplorer), .plt (OziExplorer), .evt (OziExplorer), .rte, .rt2, gpl). При роботі з командного рядка можна переконвертовувати одночасно кілька файлів;
 • конвертації між різними датумами систем координат;
 • вивантаження/завантаження альманаху супутників.

Та ще багато чого цікавого....

Перед тим як розпочати роботу необхідно спершу налаштувати програму для роботи з приєднаним GPS пристроєм. Для цього потрібно зайти на вкладку Configuration... меню File.

На вкладці General

G7ToWin_General
 1. У випадаючому меню виберіть виробника GPS пристрою який приєднали до ПК.
 2. Виберіть інтерфейс підключення GPS. Ящо пристрій підєднаний до послідовного (COM) порту, то виберіть номер цього порту і швидкість передачі даних. Для більшості пристроїв Garmin рекомендую встановити швидкість передачі даних 9600 bit/s. У випадки приєднання GPS через USB інтерфейс, просто встановіть галочку USB.
 3. Виберіть в яких одиницях відображати значення висот та глибин.
 4. Виберіть в яких одиницях відображати значення відстанні.
 5. Виберіть тип іконок у відповідності до моделі GPS.

Натисніть Save Configuration для збереження налаштувань. Решту налаштувань при необхідності можете налаштувати у відповідності до  потреби. Зрештою найважливішими є 1 і 2. Отже якщо все, то тиснемо ОК, приєднуємо пристрій і можемо працювати.

На вкладці Datum... меню File можна змінити датум системи координат в якій будуть виводитись GPS дані з пристрою. По замовчуванні: WGS 84.

Меню GPS:

Download from GPS (вивантажити з GPS)

 • All - завантаження всіх дані з GPS (шляхові точки, треки, маршрути)
 • Waypoints - завантажити шляхові точки
 • Tracks - завантажити треки
 • Routes - завантажити маршрути
 • ........
 • Almanac - завантажити альманах супутників. Якщо з попередніми пунктами меню все зрозуміло то цей викликає зацікавлення. Альманах супутників - це інформація про розташування супутників на небосхилі в кожний період часу. Використовується для пришвидшення визначення координат. Якщо внаслідок якогось збою така інформація втрачається, то GPS пристрою потрібно доволі багато часу для визначення координат, оскільки перед цим він повинен відновити цю інформацію самостійно. Бувають випадки, коли таке зробити не вдається. Саме в цьому випадку і знадобиться ця функція. Ви викачуєте альманах з аналогічного пристрою, а потім завантажуєте його в свій пристрій.

Upload to GPS (завантажити в GPS) - активується після того, як відкриєте файл який плануєте завантажити в GPS (через File - Open) або створите об'єкт для завантаження (трек, точку, маршрут).

 • Дії аналогічні до попередніх, тільки навпаки :). Все або по частинах завантажуєте пристрій.

Всі наступні операції пов'язані з отриманням інформації про GPS: Commands, Get GPS ID, Show Display Bitmap, ..... та роботою з шляховими точками, маршрутами, треками і т.д.

З коротенького огляду програми G7ToWin хочеться відмітити наступне:

 • Програма поширюється безкоштовно
 • Працює зразу, без інсталяції
 • Легка в налаштуванні

 

 

 
 TOP.TOPUA.NET  -