Програми Для роботи з GPS

МЕНЮ

Робота з GPS
Заміна програмного забезпечення навігатора Garmin або як кажуть поміж людей "прошивка" Друкувати Електронна адреса

Навігатори прошивають якщо є необхідність оновити версію програмного забезпечення, додати корисні функції які стали можливими при модифікації програмного забезпечення і не були передбачені виробником або у випадку виходу із ладу програмного забезпечення приладу.

Тут мова піде, про модифікацію прошивки навігаторів Garmin і зняття обмеження на роботу тільки із платним сервісом BirdsEye. Це відкриває практично необмежені можливості по використання растрових мап на навігаторах Garmin (мова про мапи у форматі JNX).

 
Garmin Communicator Plugin Друкувати Електронна адреса

Garmin Communicator Plugin

Плагін для інтернет браузера, який дає можливість легко обмінюватись даними між вебсайтом і Garmin GPS.  Працює зразу після інсталяції.

Системн вимоги та сумісні інтернет-браузери:
IBM-сумісний ПК з операційною системою Windows® XP або Vista та Internet Explorer 6+ або Firefox 1.5+
На основі Intel або PowerPC G3 або Mac OS 10.4 з Firefox 2.0+ чи Safari 2.0+

З опереційною системою Win 2000 поки не працює.

Домашня сторінка: www.garmin.com

 
Приховані можливості навігаторів Garmin Друкувати Електронна адреса
Більшість електронних пристроїв містять приховані діагностичні вікна або меню налаштування які використовуються виробниками для виявлення несправностей та по можливості їх усунення.
GPS приймачі не є виключенням, але оскільки вони обмежені кількістю кнопок, то для доступу до таких меню комбінації настиснень є заплутаними, тому користувачі не знаходять їх.
 
MapSource Друкувати Електронна адреса

MapSource програмне забезпечення Garmin яке дає можливість оглядати мапи, проводити пошук, планувати маршрути, використовувати шляхові точки і оглядати треки, завантажувати або вивантажувати цю інформацію в GPS пристрій. Використання цієї програми є практично обов'язковим для всіх власників GPS пристроїв Garmin. Раніше цей програмних продукт постачався разом з пристроєм. Зараз виробник не комплектує навігатори диском із цим ПЗ. В більшості випадків воно встановлюється разом із придбаними мапами, оскільки є для них оболонкою, яка забезпечує можливість їх розблокування та завантаження в пристрій.

 
G7ToWin Друкувати Електронна адреса

G7ToWin програма яка дає можливість вивантажувати та завантажувати інформацію з Garmin, Lowrance/Eagle і Maggelan GPS приймачів.

Дає можливість завантажувати та вивантажувати маршрути, шляхові точки, події та треки. Для нових моделей GPS навігаторів доступною є можливість прінт-скріну дисплею з подальшим збереженням до Windows Bitmap (.bmp) файлу.

 
SendMap Друкувати Електронна адреса

 

Для завантаження мап в пристрій широко використовують програми MapSource та SendMap. Хоча програмі MapSource віддають більше переваги, проте і SendMap не втрачає своїх прихильників. 
 


  TOP.TOPUA.NET   -