Навігація Комп'ютер і GPS

МЕНЮ

Комп'ютер і GPS Друкувати Електронна адреса

GPSВикористання персонального комп'ютера значно розширює можливості GPS пристрою.

1. Можливість оновлювати мапи та інші дані

Роботи над покращенням мап ведуться увесь час, оновленні мапи містять актуальнішу інформацію про місцевість, про стан дорожньої розмітки, нові географічні об'єкти та виправлені попередні недоліки, а у випадку відсутності необхідних картографічних матеріалів їх завжди можна зробити самому (GPSMapEdit).

 

2. Планування маршруту, аналіз даних та запис пройденого шляху під час мандрівки

Спланувати маршрут перед відправленням або завантажити та проаналізувати дані з мандрівки (або тренування) після повернення можна з допомогою різноманітного програмного забезпечення яке розробляється виробниками GPS (напр. MapSource), а також й сторонніми (напр. GPS TrackMaker) виробниками програм. Це особливо важливо коли GPS використовується в поєднанні з додатковою топографічною мапою. І навпаки, коли ви повернулись з мандрівки або тренувань, ви можете завантажити трек подорожі в комп'ютер для аналізу. Збереження і аналіз даних тренувань, створення високотехнологічних тренувальних щоденників є особливо важливим для атлетів.

3. Використання ноутбуку разом з GPS

Можна використовувати ноутбук як GPS навігатор. Це розширить кількість мап які можна GPS with PK використовувати для навігації. Окрім того багато виробників картографічного програмного забезпечення пропонують цілі комплекти, до складу яких входять все необхідне програмне забезпечення та USB або Bluetooth GPS приймач (Microsoft Streets and Trips Navigator (USB GPS приймач + базова мапа і програмне забезпечення для керуваня мапами), Garmin’s Mobile 10 для ноутбуків).

4.Спробуйте online сервіси

Використовуйте ваш персональний комп'ютер для роботи з GPS online сервісами. Деякі online сервіси цифрового фото, такі як Flickr, дають можливість приєднати GPS дані до ваших фото. Інший тип online сервісів дозволяє завантажувати маршрути та інші дані, такі як висоти, або частоту серцебиття з вашого GPS і поділитись ними з друзями, вашим тренером або зі світом. Сайти, такі як Motionbased і Allsport GPS допомагають вам курувати і відображати маршрути і дані тренувань.

 
  TOP.TOPUA.NET   -